Zkuste to v Manpower!

Staráme se o lidi a víme, jak důležitá je práce v jejich životě. Jsme si vědomi, že k našemu úspěchu přispívají lidé – zaměstnanci, zákazníci, kandidáti. Jsme největší personální agentura v České republice a hledáme nové posily do týmu!

Aktuální volné pozice v Manpower

Líbila by se Vám práce u nás v Manpower? Hledáme kolegy na pobočky po celé České republice, náš záběr od recruitmentu, přes outsourcing HR, HR marketing po HR consulting a 35 poboček po celé ČR znamená mnoho možností pro Vaší další kariéru.

Podívejte se na aktuální nabídku volných pozic.

Aktivní Recruiter - Pardubice

Lokalita: Pardubický

Finanční účetní v ManpowerGroup!

Lokalita: Hlavní město Praha

HR Business Partner pro komunikaci v Ml. Boleslavi

Lokalita: Středočeský

Krásná nabídka v HR pro absolventy v Liberci

Lokalita: Liberecký

Projektový konzultant pro oblast HR

Lokalita: Hlavní město Praha

O Manpower

Měníme lidem životy, protože jim otevíráme dveře k nové kariéře. Je to pořád obchod, i když úplně jiný, než jste asi zažili jinde. Prodáváme totiž nadšení a důvěru. Hledáme v lidech to nejlepší a potom hledáme nejlepší místo na trhu, kde mohou své přednosti uplatnit a rozvíjet. Jsme sice nejsilnější značkou v HR službách, ale rozhodně nepřijdete do nějaké obří korporace. V každém regionu ČR najdete rodinné týmy, které se dokáží v práci i bavit. Podporujeme naše zaměstnance. Dělíme se o své zkušenosti, znalosti a poznatky s veřejností a víme, co je a bude aktuální na trhu práce. Snažíme se neustále vyvíjet, posunovat dopředu. Stavte se a uvidíte, jestli se k sobě budeme hodit.

zaměstnanců

lidí ročně díky nám najde práci

poboček po celé ČR

Proč se přidat k Manpower?

 

Jak to u nás vypadá

 

Hrajeme tu takové puzzle – propojujeme zajímavé pracovní nabídky s talentovanými lidmi. Hledáme nové zaměstnance jak na seniorské, tak na juniorské pozice. Máte obchodní drive? Uplatněte ho s námi!

Máme propracovaný systém vzdělávání a mentoringu a pokud nemáte zkušenosti, tak z Vás profíka uděláme. Začnete od základů a časem samostatně povedete náborové zakázky. Ale pozor, podstatou práce není administrativa a posílání emailů – potřebujete mít obchodního ducha, tah na branku a nebát se komunikace s klienty či kandidáty.

Poznejte svoje nové kolegy!

Co Vám nabízíme

✓ 25 dní dovolené

✓ 2 sickdays ročně

✓ 2 Home Office měsíčně

✓ Flexibilitu - pracovní i časovou

✓ Top sourcingové kanály

✓ Kurzy AJ a její každodenní využití při práci

✓ Stravenky 80 Kč - vyber si papírové, nebo stravenkovou kartu

✓ Cafeteria systém - odměny za výročí ve společnosti, významné události, soutěže

✓ Mobil i pro soukromé účely

✓ Práci v příjemném prostředí (například Florentinum v Praze, Titanium v Brně)

✓ Občerstvení na pracovišti - káva, čaj

✓ Multisport kartu

✓ Přátelský tým, týmové akce - formální i neformální, teambuildingy

✓ Slevu až 10 % na auta značky ŠKODA

✓ Slevu až 30 % na výrobky Olpran

✓ Zvýhodněné produkty Komerční banky

✓ Referral program

✓ Recruitment Star - onboarding a vzdělávácí systém

Naše příběhy

Karolína Boleslavová

Karolína Boleslavová

Consultant Permanent Placement

Nejvíce se mi na mé práci líbí ta pestrost. Každý den je jiný, jednou řeším s výrobní firmou, kdo by jim pomohl získat nové obchody, poté hledám stavbyvedoucí a také rozšiřuji své kontakty v leteckém průmyslu při hledání pilotů. V kanceláři je cítit energie, zrovna teď hledáme přes dvacet pracovníků do back office, ve vedlejší kanceláři zase obsazují 30 skladníků. Všechny úspěchy pak spolu slavíme, baví nás to!

Štěpánka Dvořáková

Štěpánka Dvořáková

Core Centre Recruitment Specialist

Vždycky jsem si přála práci, která mne bude bavit a naplňovat. A tady v Manpoweru se mi vše splnilo, práce dává smysl a pomáhá. Ráda objevuji v lidech jejich silné stránky, talent, jedinečnost a s radostí jim pomáhám plnit sny a cíle po stránce jejich kariérního rozvoje. Jednoduše řečeno, není nic lepšího, než být alespoň na chvíli součástí lidského příběhu a dávat lidem práci, do které budou chodit s takovým nadšením jako já.

Ondřej Jaroš

Ondřej Jaroš

Consultant Permanent Placement

Naše mise je jasná a jsem hrdý na to co dělám. Propojuji zajímavé pracovní příležitosti s nadšenými lidmi. Měním lidem budoucnost, protože lepší práce, která dává smysl, znamená lepší život. Baví mě slídit po trhu a hledat nejlepší příležitosti pro lidi, kteří se na mě obracejí. Jsem v práci nejvíce hrdý na upřímné poděkování od kandidáta!