Elektrikář – nástup do KMENE

Poslední aktualizace: 29. 05. 2024 | Karlovarský | Ostrov | Plný úvazek

OBOR

Elektro a automatizace

BENEFITY

Zajištěná doprava

Odměny ke mzdě

13. plat

Cafeteria systém

Příspěvek na stravování

KONZULTANT

Hana Jančárková

[email protected]

+420 607 006 028

Elektrikář – nástup do KMENE

Hledáme zručného a spolehlivého elektrikáře pro našeho klienta v Ostrově nad Ohří, významného výrobce vnějších lakovaných klik do automobilového průmyslu.

POPIS POZICE

  • Zajištění plynulého chodu směny – opravy, údržba a odstraňování poruch zařízení
  • Podílení se na plánované a preventivní údržbě zařízení
  • Zajištění plynulého předání a přebrání směny
  • Práce podle elektro dokumentace

CO OD VÁS OČEKÁVÁME

  • středoškolské vzdělání technického zaměření (elektrostrojní – zakončeno maturitní zkouškou/výučním listem)
  • vyhláška 250/2021 Sb.§5
  • ochotu pracovat v 3 směnném či nepřetržitém provozu
  • znalost čtení technické dokumentace (elektro, pneu, hydrauliky)
  • spolehlivost a cit pro detail

NABÍZÍME

  • ZDARMA doprava z vybraných lokalit
  • ZDARMA obědy ve firemní restauraci
  • příplatek za směnnost až 5.000 Kč
  • nadstandardní příplatek za práci přesčas
  • roční bonus
  • pravidelné navyšování mezd + možnost zvýšení mzdy na základě dosažené kvalifikace
  • 20 dní dovolené + 5 dní osobního volna
  • nejmodernější technologie a příjemné pracovní prostředí
  • možnost kariérního růstu

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

BENEFITY

Zajištěná doprava | Odměny ke mzdě | 13. plat | Cafeteria systém | Příspěvek na stravování