Hledáme Kuchaře a Číšníky do skvělé Restaurace Na Rychtě.

Poslední aktualizace: 03. 06. 2024 | Ústecký | Ústí nad Labem | Plný úvazek, Brigáda

OBOR

Služby

BENEFITY

Odměny ke mzdě

Dovolená navíc

Příspěvek na stravování

VHODNÉ PRO

Absolventi

Na rodičovské

KONZULTANT
Jana Maredová Kočárková

[email protected]

+420 604 226 079

Hledáme Kuchaře a Číšníky do skvělé Restaurace Na Rychtě.

Hledáme nového kolegu kuchaře/ku a číšníka/servírku do vyhlášené Restaurace Na Rychtě.

Jestli jste komunikativní, baví vás práce s lidmi a umíte pracovat v rychlém tempu, rádi vás přivítáme v našem týmu. Jako kuchaři a číšníci budete hrát klíčovou roli v tom, aby naši hosté byli spokojení a rádi se k nám vraceli.

Místo výkonu práce: Ústí nad Labem s možností nástupu ihned.

NÁPLŇ PRÁCE

Číšník:

  • pracovní doba: krátký/dlouhý týden
  • obsluha hostů, příprava nápojů
  • konají se u nás různé akce, svatby, konference, přednášky, promoce, takže každý den je rozmanitý

Kuchař:

  • zodpovědnost za sestavování jídelního lístku a vytvoření vhodné skladby pokrmů.
  • příprava a úprava pokrmů
  • aranžování bufetů, banketů, eventů
  • vydávání pokrmů

POŽADAVKY

  • kreativita a schopnost přinášet nové nápady
  • spolehlivost, pracovní morálka a schopnost pracovat v týmu
  • schopnost rychle reagovat a udržovat vysokou úroveň kvality i v náročných situacích
  • předchozí zkušenosti v pohostinství
  • vstřícný a přátelský přístup k hostům

NABÍZÍME

  • stabilní zaměstnání v úspěšné restauraci
  • příjemné pracovní prostředí a podpora týmového ducha
  • zaměstnanecké benefity a možnost stravování v restauraci

OZVĚTE SE NÁM

Pokud chcete být součástí našeho týmu, zastavte se osobně kdykoli v pracovní den mezi 8 – 14:30, zavolejte na číslo 603263615 nebo napište na : [email protected]

Nebo rovnou odpovězte na tento inzerát, přiložte svůj životopis a my se vám ozveme.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

BENEFITY

Odměny ke mzdě | Dovolená navíc | Příspěvek na stravování