Datový(á) specialista(tka) | král(ovna) MS Excelu

Poslední aktualizace: 04. 06. 2024 | Moravskoslezský | Opava | Plný úvazek

OBOR

Ekonomika, účetnictví, bankovnictví

BENEFITY

Odměny ke mzdě

Flexibilní pracovní doba

Příspěvek na stravování

KONZULTANT

Michaela Hýblová

[email protected]

+420 703 865 274

Hledáme posilu na oddělení prodeje a nákupu, kde se budete zabývat daty a analýzou čísel. 🙂 Pokud jste analytický typ a excel máte v malíčku, ozvěte se mi. Přivítá vás příjemný tým, dobrá atmosféra na pracovišti a zajímavé finanční ohodnocení.

NÁPLŇ PRÁCE

  • Tvorba datových analýz (i grafických znázornění), reporting vedení společnosti
  • Spolupráce na analytické podpoře pro nákup komodit
  • Monitoring vývoj cen na trhu
  • Spolupráce na nastavení nových produktů a jejich oceňování
  • Účast na tvorbě systémové podpory v informačních systémech (např. CRM)
  • Kontrola výpočtů fakturačních dat
  • Posuzování rizika a příležitostí

POŽADAVKY

  • Vzdělání ekonomické nebo technického směru
  • Analytická osobnost
  • Pokročilá znalost MS Excel
  • Znalost AJ na úrovni B1 (písemná na dobré úrovni)

BENEFITY

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Fixní měsíční mzda + měsíční odměny
  • Práci v kolektivu s podporou týmovém spolupráce
  • Možnost občasného HO (pro řešení nenadálých situací)
  • Notebook a služební telefon i k soukromým účelům
  • Stravenkový paušál
  • Zaměstnanecké slevy na produkty
  • Možnost nástupu od 1.5.2024

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

BENEFITY

Odměny ke mzdě | Flexibilní pracovní doba | Příspěvek na stravování