Operátor výroby – SVOZ ZDARMA!

Poslední aktualizace: 20. 06. 2024 | Středočeský | Dobrovíz | Plný úvazek

OBOR

Manuální práce

BENEFITY

Zajištěná doprava

Odměny ke mzdě

Dovolená navíc

KONZULTANT
Emiliya Tričkova

[email protected]

Hledáme zodpovědné a spolehlivé kandidáty na pozici Operátor výroby pro obsluhu laminovacího stroje v mezinárodní firmě. Práce probíhá ve dvousměnném provozu v lokalitě Dobrovíz.

POPIS POZICE

  • Obsluha laminovacího stroje
  • Kontrola výsledného zpracování výrobků
  • Vyplňování výrobní dokumentace
  • Práce v souladu s interními procesy a postupy

PROFIL KANDIDÁTA

  • Zodpovědnost a spolehlivost
  • Manuální zručnost
  • Možnost nástupu i bez praxe (zkušenosti s výrobou výhodou, ale ne podmínkou)

NABÍZÍME

  • Nástupní mzdu 28 000 Kč, po zaškolení až 32 000 Kč
  • Motivační systém odměňování
  • Měsíční výkonové prémie až 21 % hrubé mzdy
  • Příspěvky na stravování (100 Kč/směna)
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Svoz z Prahy (Zličín) a Kladna
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 sick days
  • Program Benefity (500 Kč/měsíc)

OZVĚTE SE NÁM

Pokud máte zájem o tuto pozici a splňujete uvedené požadavky, zašlete nám svůj životopis. Těšíme se na Vaši reakci a případnou spolupráci!

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

BENEFITY

Zajištěná doprava | Odměny ke mzdě | Dovolená navíc