Elektronika a volné víkendy l Náborový příspěvek

Poslední aktualizace: 28. 06. 2024 | Moravskoslezský | Ostrava | Plný úvazek

OBOR

Elektro a automatizace

Výroba a vývoj

BENEFITY

Odměny ke mzdě

Příspěvek na dopravu

Příspěvek na stravování

VHODNÉ PRO

Absolventi

KONZULTANT

Barbara Rduch

[email protected]

+420 702 197 467

Elektronika a volné víkendy l Náborový příspěvek

Hledáme technika s vášní pro elektroniku, který se připojí k našemu týmu v servisu s elektronikou. Pokud vyznáte se v elektronice a chcete pracovat v prostředí, kde jsou volné víkendy a noční směny nejsou součástí pracovního režimu, mohli byste být právě tím, koho hledáme.

NÁPLŇ PRÁCE

  • Diagnostika a oprava elektronických zařízení
  • Montáž, demontáž a údržba elektronických součástek
  • Testování a ověřování funkčnosti elektronických zařízení
  • Udržování pořádku na pracovišti

POŽADAVKY

  • Základní orientace v oblasti elektroniky
  • Schopnost pracovat samostatně a v týmu
  • Schopnost diagnostikovat a řešit elektronické problémy

NABÍZÍME

  • Práci bez nočních směn a volné víkendy
  • Možnost dalšího profesního růstu a rozvoje
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Docházkový bonus
  • Příspěvek na dopravu
  • Náborový příspěvek

OZVĚTE SE NÁM

Pokud máte zájem stát se součástí našeho týmu v servisu s elektronikou a jste připraveni přinést své dovednosti a vášeň pro elektroniku, zašlete nám svůj životopis.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

BENEFITY

Odměny ke mzdě | Příspěvek na dopravu | Příspěvek na stravování