Práce ve skladu, nástup ihned

Poslední aktualizace: 21. 06. 2024 | Hlavní město Praha | Praha | Částečný úvazek

OBOR

Manuální práce

VHODNÉ PRO

Absolventi

KONZULTANT
Emiliya Tričkova

[email protected]

Hledáme šikovné a spolehlivé brigádníky pro našeho významného klienta, který se nachází v Praze – Štěrboholech. Pokud máte zájem o práci ve skladu a toužíte získat cenné zkušenosti, pak jste tím pravým člověkem pro nás.

POPIS POZICE

  • Manuální práce v moderním skladu.
  • Třídění zásilek s použitím čtečky.
  • Práce na dlouhodobou brigádu na Dohodu o pracovní činnosti (DPČ) s možností nástupu ihned.

PROFIL KANDIDÁTA

  • Věk 18+
  • Chuť pracovat a zodpovědný přístup

NABÍZÍME

  • Odměna 165 Kč/hodinu
  • Směny: odpoledné od 14:00 do 22:00 hodin
  • Možnost dlouhodobé spolupráce.

Pokud vás tato nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.