Brigáda: Pokladní/skladník ve Stříbře

Poslední aktualizace: 24. 06. 2024 | Plzeňský | Stříbro | Brigáda

OBOR

Obchod

Retail

MZDA

150 Kč / hodina

KONZULTANT

Lucie Melicharová

[email protected]

+420773769178

Brigáda: Pokladní/skladník ve Stříbře

Hledáme šikovné brigádníky do prodejny Billa ve Stříbře.

POPIS POZICE

  • obsluha pokladny
  • obsluha pultu lahůdek
  • pomocné práce ve skladu

PROFIL KANDIDÁTA

  • velkou výhodou je potravinářský průkaz
  • zkušenosti s pokladnou vítána
  • dobrá pracovní morálka a spolehlivost

NABÍZÍME

  • mzda 150 Kč/hod.
  • variabilní směny
  • možnost dlouhodobé, stabilní spolupráce

OZVĚTE SE NÁM

V případě zájmu o tuto pozici, prosím, odpovězte přiložením Vašeho životopisu prostřednictvím tlačítka ODPOVĚDĚT

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.