Práce na balící lince pro muže i ženy Břeclav

Poslední aktualizace: 26. 06. 2024 | Jihomoravský | Břeclav | Plný úvazek

OBOR

Manuální práce

BENEFITY

Odměny ke mzdě

Sick Days

Dovolená navíc

Nadstandardní lékařská péče

Stravenkový paušál

VHODNÉ PRO

Absolventi

KONZULTANT

Viktoriya Borshchevska

[email protected]

+420 731 634 083

Práce na balící lince pro muže i ženy Břeclav

Hledáme zaměstnance do čistého prostoru potravinářského provozu. Jedná se o jednoduchou práci, která zahrnuje obsluhu výrobních a balících linek na směnný provoz a manipulaci s lehkými produkty.

NÁPLŇ PRÁCE

  • Obsluha výrobních a balicích linek v čistém výrobním prostředí
  • Manipulace s lehkými produkty
  • Práce ve směnném potravinářském provozu

CO OD VÁS OČEKÁVÁME

  • Minimálně SOU vzdělání
  • Manuální zručnost, samostatnost, pečlivost
  • Praxe není nutná
  • Práce vhodná i pro ženy
  • Vše vás zaučíme

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT

  • Práci v čistém prostředí s manipulací lehkých produktů
  • Měsíční mzdu až 28 000 Kč
  • Dvakrát ročně mimořádné prémie
  • Možnost navýšení hodinové sazby v závislosti na růstu vašich dovedností
  • Kariérní růst na pozice školitele nebo předáka linky
  • Pracoviště s výbornou dostupností
  • Zvýhodněný tarif O2 pro vás a vaši rodinu
  • Podporu sociálních akcí pro zaměstnance jako večírky, grilování a další
  • Péči o zdraví zaměstnanců – prevence bolestí zad, sportovní aktivity, vitamíny a další benefity
  • 5 Sick Days navíc k dovolené
  • Příplatek 2 000 Kč za plný pracovní fond
  • Stravenkový paušál

Nástup možný ihned

Místo pracoviště: Břeclav

OZVĚTE SE NÁM

Pokud vás nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat!

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

BENEFITY

Odměny ke mzdě | Sick Days | Dovolená navíc | Nadstandardní lékařská péče | Stravenkový paušál