Teamleader ve výrobě

Poslední aktualizace: 26. 06. 2024 | Středočeský | Nymburk | Plný úvazek

OBOR

Výroba a vývoj

BENEFITY

Odměny ke mzdě

Dovolená navíc

Flexibilní pracovní doba

13. plat

Cafeteria systém

Příspěvek na penzijní připojištění

Příspěvek na stravování

Vzdělávací kurzy a školení

KONZULTANT

Lucie Luštinová

[email protected]

702290139

Právě hledáme zapáleného teamleadera výroby, který povede menší stabilní tým zkušených operátorů, kterým dokáže nejenom pomoci a poradit, ale také přinést do týmu dobrou náladu a dávku motivace.

Pokud máte zkušenosti s vedením týmu ve výrobní společnosti a hledáte stabilního zaměstnavatele, který vám může nabídnout mimo jiné řadu benefitů, dejte nám o sobě vědět!

POPIS POZICE

  • zodpovědnost za vedení svého týmu 12 pracovníků
  • pánování směn a rozdělování lidí na linku
  • dohled nad dodržováním pracovních postupů, zajištění hladkého průběhu výroby
  • zaučování a mentoring novým kolegům
  • reporting přímému nadřízenému
  • práce v interním systému, vedení docházky

POŽADAVKY

  • SOU nebo SŠ
  • zkušenost s vedením týmu z výrobní společnosti
  • ochota pracovat ve 3 směnném režimu
  • organizovanost, spolehlivost

BENEFITY

  • 13. a 14. plat
  • 5 týdnů dovolené
  • pružnou pracovní dobu
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na stravování
  • firemní akce pro zaměstnance
  • příspěvky na volnočasové aktivity
  • cafetrie systém

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

BENEFITY

Odměny ke mzdě | Dovolená navíc | Flexibilní pracovní doba | 13. plat | Cafeteria systém | Příspěvek na penzijní připojištění | Příspěvek na stravování | Vzdělávací kurzy a školení

702290139