Hledáme obsluhu pro hotelovou restauraci v lokalitě Hasištejn

Poslední aktualizace: 27. 06. 2024 | Ústecký | Místo | Plný úvazek

OBOR

Služby

BENEFITY

Zajištěné ubytování

Flexibilní pracovní doba

VHODNÉ PRO

Absolventi

KONZULTANT

Kristýna Duhajská

[email protected]

+420 734 645 016

Hledáme obsluhu pro hotelovou restauraci v lokalitě Hasištejn

Máme pro Vás příležitost stát se členem našeho týmu!

NÁPLŇ PRÁCE

  • obsluha hotelové restaurace
  • každodenní komunikace s hosty
  • příprava snídaní, obědů a večeří

POŽADAVKY

  • spolehlivost a flexibilita
  • být komunikativní
  • hovořit Česky
  • základy anglického jazyka

NABÍZÍME

  • možnost ubytování zdarma přímo v hotelu (4lůžkový pokoj, palandy)
  • stravování – snídaně 60 Kč, obědy a večeře 80 Kč
  • příspěvek na dojíždění 100 kč na den (pro lokalitu Chomutov, Kadaň, Klášterec nad Ohří)
  • počet odpracovaných hodin za měsíc cca 132 = 19800 Kč (případné přesčasy řešeny separátně)
  • pracovní doba dle dohody – obvykle od 6:30 do 14:30 a od 15:00 do 22:30
  • příspěvěk na obuv 800 Kč / rok

OZVĚTE SE NÁM

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete prosím svůj strukturovaný životopis v ČJ na e-mailovou adresu: [email protected] s uvedením názvu pozice v předmětu Vašeho e-mailu.Těšíme se na Vaši reakci!!!Veškeré Vámi zaslané materiály budou považovány za důvěrné.Odpovědí na tento inzerát dáváte společnosti Manpower s.r.o. svůj souhlas se zpracováním osobních dat dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

BENEFITY

Zajištěné ubytování | Flexibilní pracovní doba