Finanční Controller

Poslední aktualizace: 27. 06. 2024 | Vysočina | Jihlava | Plný úvazek

OBOR

Ekonomika, účetnictví, bankovnictví

BENEFITY

Zajištěné ubytování

Odměny ke mzdě

13. plat

Příspěvek na penzijní připojištění

Příspěvek na stravování

KONZULTANT

Barbora Sýkorová

[email protected]

+420 727 807 686

POPIS POZICE

Hledáme cifršpiona, který se nebojí Excelu a domluví se anglicky!

Jedná se o pestrou práci ve výrobním controllingu, která je vhodná pro zkušené i juniorní uchazeče – pracovní agendu Vaším zkušenostem přizpůsobíme.

Náplň práce:

  • vedení agendy výrobního controllingu
  • příprava reportů dle IFRS
  • spolupráce na účetních uzávěrkách
  • tvorba budgetů, forecastů a různých analýz
  • komunikace s kolegy v zahraničních závodech

PROFIL KANDIDÁTA

  • VŠ vzdělání (v oboru ekonomie) – junior
  • praxe na pozici ve výrobním controllingu – senior
  • pokročilá znalost Excelu
  • komunikativní angličtina
  • analytické myšlení i selský rozum
  • pečlivost a zodpovědnost

Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes „odpovědět“

NABÍZÍME

  • stabilní práci ve fajn týmu
  • fixní i bonusovou složku mzdy
  • náborový příspěvek a 13. plat
  • příspěvek na penzijko
  • dotované stravování
  • možnost pronájmu firemního bytu za zvýhodněnou cenu

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

BENEFITY

Zajištěné ubytování | Odměny ke mzdě | 13. plat | Příspěvek na penzijní připojištění | Příspěvek na stravování