Brigáda – ranní úklid ÚTERÝ-STŘEDA 2.7.-3.7.

Poslední aktualizace: 29. 06. 2024 | Jihomoravský | Brno | Brigáda

OBOR

Manuální práce

KONZULTANT

Zuzana Jarošová

[email protected]

703 865 287

Brigáda – ranní úklid ÚTERÝ-STŘEDA 2.7.-3.7.

Možnost rychlého přivýdělku na příležitostné úklidy Brno a okolí. Nyní hledáme brigádníky na úklid BRNO: ÚTERÝ 7:00 – cca. 14:00, STŘEDA 7:00 – cca. 12:00

CO BUDETE DĚLAT

  • Úklid obchodů a supermarketů
  • Různé lokality Brno a okolí
  • Ranní či noční směny
  • Úklidové prostředky jsou na místě

POŽADAVKY

  • Flexibilita
  • Zodpovědnost
  • Spolehlivost
  • Plnoletost

NABÍZÍME

  • Možnost týdenních záloh
  • Mzda 120Kč/hod., v případě nočních směn příplatky
  • Možnost dlouhodobé spolupráce na Dohodu o pracovní činnosti

OZVĚTE SE NÁM

Pokud máte o tuto pozici zájem přihlašte se srze odpovědní formulář pozice, napište mail s kontaktme na Vás na [email protected] anebo volejte na číslo 703 865 287 a domluvíme se na dalším postupu. Před nástupem na brigádu je třeba podepsat smlouvu na pobočce Manpower, Panská 6.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

703 865 287