Stavbyvedoucí

Poslední aktualizace: 28. 06. 2024 | Hlavní město Praha | Praha | Plný úvazek

OBOR

Stavebnictví

BENEFITY

Služební automobil

KONZULTANT

Dorota Žďárová

[email protected]

+420771287425

Připojte se k našemu týmu na pozici Stavbyvedoucí pro inženýrské sítě. V současné době hledáme zkušeného a motivovaného jedince, který bude zodpovědný za komplexní řízení stavebních zakázek a celkovou realizaci projektů od podpisu smlouvy až po předání stavby.

NÁPLŇ PRÁCE

  • Plánování, koordinace a kontrola průběhu stavebních prací inženýrských sítí
  • Zajištění souladu s projektovou dokumentací
  • Finanční řízení stavebních zakázek
  • Spolupráce se subdodavateli, výběr a koordinace jejich práce
  • Jednání s investory a kompetentními úřady

POŽADAVKY

  • SŠ technického směru
  • Zkušenosti s realizací staveb v oblasti inženýrských sítí (vodovody, kanalizace, plynovody)
  • Zkušenosti s vedením lidí
  • Řidičský průkaz sk. B

NABÍZÍME

  • Práce po celý rok
  • Finanční ohodnocení odpovídající výsledkům a podíly ze zisku
  • Uplatnění vašich schopností při řízení zajímavých stavebních projektů
  • Podpora profesního rozvoje
  • Možnost nástupu ihned
  • Zaměstnanecké výhody včetně služebního vozu, mobilního telefonu, notebooku, 5 týdnů dovolené, sick days, příspěvku na stravování a dalších výhod

OZVĚTE SE NÁM

V případě zájmu neváhejte odpovědět na tento inzerát pomocí tlačítka níže.

Těším se na vás!

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

BENEFITY