Systémový administrátor | Ostrava

Poslední aktualizace: 01. 07. 2024 | Moravskoslezský | Ostrava | Plný úvazek

OBOR

IT správa

KONZULTANT
Lenka Hermannová

[email protected]

+420703865348

Hledáme kandidáta na pozici systémového administrátora do společnosti, která se zabývá poskytováním služeb v oblasti rozvoje a servisu informačních a komunikačních technologií.. Pokud máte na této či podobné pozici zkušenosti a poohlížíte se po změně, neváhejte nám o sobě dát vědět zasláním profesního životopisu, ozveme se co nejdříve to bude možné!

POPIS POZICE

  • Správa, instalace a údržba přidělených systémů a zařízení
  • Monitorování sítí a operačních systémů serverů
  • Správa, instalace a údržba síťové infrastruktury včetně cloudového a místního prostředí
  • Řešení uživatelských problémů, konzultace a poradenství s HW i SW
  • Zodpovědnost za archivaci a zálohování firemních dat
  • Zodpovědnost za zabezpečení sítě a dohled nad dodržováním bezpečnostních a licenčních politik společnosti
  • Vytváření dokumentace pro používané systémy

PROFIL KANDIDÁTA

  • SŠ/VŠ vzdělání v oblasti informačních technologií
  • Znalost operačních systémů (MS Windows Server, MS Windows)
  • Vynikající znalost sítí, TCP/IP a jejich konfigurace
  • Orientace v problematice IT bezpečnosti
  • Znalost oblasti virtualizace (VMware/Hyper-V)
  • Zkušenosti se zálohovacími systémy (Veeam)
  • Orientace v prostředí Office365/Sharepoint
  • Řidičský průkaz sk. B

NABÍZÍME

  • Pružná pracovní doba s možností občasného home office
  • Přátelské pracovní prostředí
  • Možnost profesního růstu
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Příspěvek na stravování
  • Kafetérie
  • Občerstvení na pracovišti
  • Firemní akce

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.