Marketing Support s přesahem do HR

Poslední aktualizace: 02. 07. 2024 | Hlavní město Praha | Praha | Částečný úvazek, Brigáda

OBOR

Personalistika a HR

BENEFITY

Částečný Home Office

VHODNÉ PRO

Absolventi

KONZULTANT
Regina Plojharová

[email protected]

Marketing Support s přesahem do HR

Hledáme nadšeného a kreativního kolegu se zájmem o oblast marketinguHR, který nám pomůže s tvorbou prezentací, newsletterů, grafických materiálů apod. Pokud tě baví práce s PowerPointem, Canvou a máš cit pro detail, jsi ten pravý pro nás!

NÁPLŇ PRÁCE

  • tvorba prezentací v PowerPointu (grafická úprava prezentací, zajištění jejich vizuální atraktivity)
  • návrhy newsletterů (vytváření zajímavých a poutavých newsletterů pro naše klienty)
  • příprava grafických materiálů pomocí nástroje Canva
  • spolupráce na tvorbě příspěvků na LinkedIn a Facebook
  • tvorba obchodních materiálů a nabídek
  • lokalizace globálních průzkumů
  • psaní a úprava emailové komunikace
  • pomoc při organizaci eventů
  • ad hoc požadavky dle aktuálních potřeb týmu

CO OD VÁS OČEKÁVÁME

  • zkušenost s grafickou úpravou prezentací a materiálů
  • výbornou znalost nástrojů PowerPoint a Canva
  • kreativitu a schopnost vytvářet vizuálně atraktivní obsah
  • schopnost efektivně komunikovat a spolupracovat v týmu
  • flexibilitu a schopnost rychle reagovat na ad hoc požadavky
  • výbornou znalost českého jazyka

NABÍZÍME

  • možnost profesního růstu a rozvoje
  • flexibilní pracovní dobu a občasnou práci z domova
  • příležitost podílet se na zajímavých projektech
  • zázemí jedničky na trhu v oblasti personálních agentur
  • příjemné a moderní pracovní prostředí na centrále naší společnosti v centru Prahy ve Florentinu
  • přátelskou firemní kulturu

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

BENEFITY