Headquarters Assistant

Poslední aktualizace: 02. 07. 2024 | Hlavní město Praha | Praha | Brigáda

OBOR

Administrativa

BENEFITY

Částečný Home Office

VHODNÉ PRO

Absolventi

KONZULTANT
Regina Plojharová

[email protected]

Headquarters Assistant

Hledáme spolehlivého a organizovaného Headquarters Assistant, který nám pomůže udržet hladký chod naší centrály.  Pokud jste připraveni na výzvy a rozmanité úkoly, připojte se k nám!

POPIS POZICE

  • tvorba prezentací v PowerPointu (grafická úprava prezentací, zajištění jejich vizuální atraktivity)
  • psaní a úprava emailové komunikace
  • pomoc při organizaci management meetingů a eventů
  • administrativní podpora
  • zajištění chodu recepce
  • řešení ad hoc požadavků

CO OD VÁS OČEKÁVÁME

  • schopnost efektivně plánovat a organizovat si pracovní úkoly
  • výborné komunikační a interpersonální dovednosti
  • proaktivitu a samostatnost
  • znalost práce s MS Office (Word, Excel, PowerPoint) a Canvy
  • nadšení pro práci a ochotu učit se nové věci

NABÍZÍME

  • možnost profesního růstu a rozvoje
  • flexibilní pracovní dobu (v celkovém rozsahu 15-20 hod./týdně)
  • příležitost podílet se na zajímavých projektech
  • zázemí jedničky na trhu v oblasti personálních agentur
  • příjemné a moderní pracovní prostředí na centrále naší společnosti v centru Prahy ve Florentinu
  • přátelskou firemní kulturu

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

BENEFITY