Sales Support – 250 Kč/hod.

Poslední aktualizace: 03. 07. 2024 | Hlavní město Praha | Praha | Částečný úvazek

OBOR

Administrativa

BENEFITY

Částečný Home Office

Dovolená navíc

Flexibilní pracovní doba

Stravenkový paušál

VHODNÉ PRO

Absolventi

Na rodičovské

KONZULTANT
Anežka Trávníčková

[email protected]

Sales Support – 250 Kč/hod.

Do globální společnosti hledáme spolehlivého kandidáta na pozici Sales Support. Jste proaktivní a komunikace na denní bázi vám nedělá problém? Přidejte se do obchodního týmu pro Česko a Slovensko!

Spolupráce na poloviční úvazek – 20 hod./týden

POPIS POZICE

  • Zpracování dokumentace pro výběrová řízení
  • Revidování smluv a příslušných dokumentů
  • Vyhledávání potenciálních veřejných zakázek
  • Komunikace se zákazníky
  • Administrativní úkony spojené s obchodem

PROFIL KANDIDÁTA

  • Praxe na obdobné pozici
  • Znalost češtiny (rodilý mluvčí) a angličtiny (B1 a vyšší)
  • Proaktivní komunikace se zákazníky
  • Pečlivost a samostatnost
  • Obchodní zkušenost či chemické vzdělání jsou vítány
  • Možnost pracovat 4 až 5 dní v týdnu

NABÍZÍME

  • Stravenkový paušál
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní doba a individuální rozvržení
  • Možnost práce z domova
  • Občerstvení na pracovišti
  • Lokalita: Praha – Chodov

OZVĚTE SE NÁM

Pokud vás tato pozice zaujala a chcete se o ní dozvědět více, zašlete nám prosím svůj životopis a my vás budeme kontaktovat.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

BENEFITY

Částečný Home Office | Dovolená navíc | Flexibilní pracovní doba | Stravenkový paušál