SERVISNÍ TECHNIK ELEKTRO / 1 směna

Poslední aktualizace: 17. 09. 2024 | Jihočeský | Kaplice | Plný úvazek

OBOR

Elektro a automatizace

Výroba a vývoj

KONZULTANT

Marie Valentová

[email protected]

+420 727 924 395

Pro rozšíření výroby a rozjezdu nového projektu hledáme SERVISNÍHO technika, který má zkušenosti nejlépe se seřizováním vstřikovacích strojů.

Těšíme se na váš životopis!

POPIS POZICE

  • Konfigurace a úprava parametrů v řídicí jednotce vstřikovacího stroje
  • Dohled nad elektrickými, hydraulickými a pneumatickými nastaveními
  • Kontrola a kalibrace parametrů stroje podle specifikací v datovém listu
  • Poskytování technické podpory při zákaznických přejímkách
  • Vydávání CE certifikátů a příprava dokumentace pro závěrečné zkoušky

PROFIL KANDIDÁTA

  • SŠ vzdělání v oboru elektro / mechatronik
  • Platná vyhláška č. 194/2022 Sb.
  • Zkušenosti s uváděním strojů do provozu výhodou
  • Zkušenosti se servisem strojů
  • Znalost AJ nebo NJ na mírně pokročilé úrovni

NABÍZÍME

  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • Motivační finanční ohodnocení
  • Příspěvky, odměny a prémie ke mzdě
  • 5 týdnů dovolené
  • Mimořádné dny volna
  • Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek do cafeterie
  • Příspěvek na stravné
  • Firemní akce
  • Další balíček benefitů

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.