Prodejce v autobazaru – fixní mzda i bonusy!

Poslední aktualizace: 02. 09. 2024 | Královéhradecký | Roudnice | Plný úvazek

OBOR

Auto – moto

Doprava a logistika

Obchod

BENEFITY

Odměny ke mzdě

MZDA

30000 – 55000 Kč / měsíc

VHODNÉ PRO

Absolventi

KONZULTANT

Barbora Sýkorová

[email protected]

+420 727 807 686

Prodejce v autobazaru – fixní mzda i bonusy!

POPIS POZICE

Hledáme zkušeného „autobazarníka“, který se nebojí prodávat i nákladní vozidla či speciály!

Náplň práce:

  • zadávání inzerátů na různé prodejní portály
  • vytváření specifikací vozidel a vkládání fotografií
  • vyřizování zákaznických dotazů a požadavků
  • realizace prodeje a příslušná administrativa

PROFIL KANDIDÁTA

  • SŠ vzdělání
  • praxe či zájem o obor auto – moto
  • dobré komunikativní schopnosti
  • prozákaznický přístup
  • řp. B (C výhodou)
  • uvítáme i AJ, ale není podmínkou

NABÍZÍME

  • fixní mzdu dle zkušeností (28 – 32.000Kč)
  • bonusy z každého prodeje
  • práci v rodinném prostředí s dobrou atmosférou
  • volné víkendy (prac. doba PO – PÁ 7-15:30)

Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes „odpovědět“

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

MZDA

BENEFITY