Technik energetických standardů

Poslední aktualizace: 16. 09. 2024 | Jihočeský | České Budějovice | Plný úvazek

OBOR

Elektro a automatizace

KONZULTANT

Marie Valentová

[email protected]

+420 727 924 395

Technik energetických standardů

Hledáme nového kolegu, který se připojí k dynamickému týmu v Českých Budějovicích zabývající se řízením životního cyklu materiálu v oblasti elektřiny a plynu, a který momentálně posiluje svůj tým o novou energii a know-how.

POPIS POZICE

  • Standardizace materiálů a technologií: Budete mít na starost standardizaci materiálů, technologických celků a postupů distribučního zařízení pro elektřinu a plyn všech úrovní napětí a tlaku.
  • Tvorba technické dokumentace: Vaším úkolem bude tvorba technické dokumentace pro externí i interní zákazníky, zahrnující elektřinu a plyn v oblasti VVN, VN, NN a optických sítí.
  • Výběrová řízení: Vytváření a vyhodnocování technických částí dokumentace pro výběrová řízení na materiály.
  • Podnikové normy: Zastupování společnosti při tvorbě podnikových norem energetiky a ČSN.
  • Školení a spolupráce: Školení standardů u zaměstnanců, zhotovitelů, projektantů, revizních techniků a konzultační činnost. Spolupráce při řešení reklamací, rozborech a analýzách poruch.

  • Vysokoškolské vzdělání v oboru elektroenergetika – absolventy zaučíme
  • Elektrotechnická kvalifikace v souladu s nařízením vlády č. 194/2022 Sb
  • Jazykové dovednosti: komunikace v angličtině na úrovni B2
  • Pokročilá práce s programy MS Office
  • Znalost distribuční soustavy a povědomí o vazbách na ostatní účastníky trhu
  • Orientace v energetickém trhu a v energetické legislativě.
  • Řidičský průkaz sk. B, ochota cestovat k výrobcům (ČR i zahraničí), popř. k novým výstavbám
  • Pracovní Zkušenost v Energetice:
  • Prezentační a komunikační dovednosti
  • Spolehlivost

NABÍZÍME

  • Stabilní zázemí a dlouhodobé pracovní uplatnění u nadnárodní společnosti
  • Fixní mzda + kvartální nebo roční bonus
  • 13. mzda
  • Odborné vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené
  • Pružná pracovní doba
  • Možnost využívat home office
  • Příspěvek na zdraví, kulturu a sport ve formě cafeterie
  • Stravenky
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na životní pojištění

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.