ELEKTRIKÁŘ – 2směný provoz 8h-volné víkendy.

Poslední aktualizace: 21. 08. 2024 | Středočeský | Kolín | Plný úvazek

OBOR

Doprava a logistika

KONZULTANT
Simona Klepáčová

[email protected]

+420 734 524 674

ELEKTRIKÁŘ – 2směný provoz 8h-volné víkendy.

Pro našeho významného klienta v průmyslové zóně Ovčáry hledáme šikovné ELEKTRIKÁŘE – vhodné i pro abolventy.

HLAVNÍ PRACOVNÍ POMĚR

Dlouhodobá spolupráce – možnost pracovat i přímo v kmenovém stavu společnosti.

Místo výkonu práce průmyslová zóna Ovčáry.

2směnný provoz, volné víkendy!

  • převažují ranní směny od  6.00-14.30 hod.
  • občasné odpolední směny od 14.30-22.30 hod.

POPIS POZICE

  • samostatná práce v rámci  výroby
  • montáž elektro komponentů a jejich propojování vodiči na základě schémat a výkresové dokumentace
  • finální testování – ověření funkčnosti jednotky
  • kontrola správnosti elektro propojení pomocí speciálních měřících přístrojů

PROFIL KANDIDÁTA

  • SOU nebo SŠ vzdělání elektrotechnického směru
  • znalost čtení technické dokumentace
  • zkušenosti ze strojírenské výroby výhodou
  • spolehlivost a chuť pracovat

NABÍZÍME

  • velmi dobré platové podmínky
  • za dobře vykonanou práci ještě navíc osobní ohodnocení
  • dotované stravné přímo v areálu společnosti
  • výběr z několika jídel
  • 5týdnů dovolené
  • moderní pracovní prostředí a přátelský kolektiv

OZVĚTE SE NÁM

Těšíme se na spolupráci!

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.