Quality controller

Poslední aktualizace: 29. 08. 2024 | Středočeský | Hostivice | Plný úvazek

OBOR

Výroba a vývoj

MZDA

42000 Kč / měsíc

KONZULTANT
Sabina Šváchová

[email protected]

703 865 339

Hledáte stabilní zaměstnání na dlouhodobou spolupráci a bydlíte poblíž Hostivic?

Máte komunikativní znalost anglického jazyka?

Pokud ano, tak hledáme právě Vás!

Pro našeho klienta momentálně hledáme vhodné uchazeče na pozici Quality controller.

POPIS POZICE

  • Řešení reklamaci a kvalitativních problémů ve výrobě
  • Zajištění předávání informací, týkajících se kvality a procesů, v rámci týmu
  • Příprava nápravných řešení při kvalitativních problémech
  • Validace a řešení odchylek ve výrobě
  • Koordinace zavedených nápravných opatření
  • Školení pracovníků ohledně nápravných opatření, na základě reklamací
  • Referování zástupcům společnosti (nutná alespoň středně-pokročilá znalost AJ)

PROFIL KANDIDÁTA

  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Zkušenost na podobné pozici výhodou
  • Spolehlivost, loajalita

Vše ostatní Vás rádi naučíme 🙂

NABÍZÍME

  • Spolupráce na hlavní pracovní poměr v kmenovém stavu společnosti
  • Mzda: 42 000 Kč / měsíc
  • Docházkový bonus 500 Kč / měsíc
  • 23 dní dovolené + 2 dny sick days
  • Stravenkový paušál 80 Kč / den
  • Každý rok stabilní platová valorizace
  • Podíl na zisku společnosti
  • Po zkušební době 500 Kč / měsíc na Edenred kartu
  • Lokalita: Hostivice

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

MZDA

703 865 339