Category Manager

Poslední aktualizace: 30. 08. 2024 | Hlavní město Praha | Praha | Plný úvazek

OBOR

Nákup a sourcing

Obchod

Retail

BENEFITY

Služební automobil

Sick Days

Dovolená navíc

Cafeteria systém

Příspěvek na penzijní připojištění

Příspěvek na stravování

Vzdělávací kurzy a školení

KONZULTANT

Daniela Andaházyová

[email protected]

+420 731 643 730

Hledáme segmentové/category manažery, kteří se připojí k našemu týmu a pomohou nám vést klíčové segmenty v oblasti online retailu.

NÁPLŇ PRÁCE

  • Plánování a spolupodílení se na strategii pro přidělený segment.
  • Stanovení obchodních cílů a sledování prodejních výsledků.
  • Zodpovědnost za značku.
  • Nastavení standardů a strategických přístupů pro produktové kampaně (např. Black Week).
  • Spolupráce s dodavateli, včetně velkých meznárodních značek.
  • Řízení týmu 5 až 20 lidí v závislosti na segmentu.

POŽADAVKY

  • předchozí zkušenosti z oblasti category managementu.
  • Vynikající znalost angličtiny na úrovni C1.
  • Plynulá znalost češtiny.
  • Schopnost efektivně fungovat v dynamickém, rychle se měnícím prostředí.
  • Analytické myšlení a zkušenosti s prací s daty pro podporu rozhodování.
  • Silné vyjednávací dovednosti a schopnost budovat vztahy s klíčovými partnery a dodavateli.

BENEFITY

  • Smlouva na dobu určitou (1 rok) s možností prodloužení.
  • Od prvního dne můžete využít VIP cenový program na našich e-shopech.
  • 29 dní volna (20 dnů dovolené, 5 Relax Days, 3 dny na nemoc, Volunteer Day) plus volno na péči o člena rodiny.
  • Benefit Plus stravenky, které lze využít v řadě skvělých podniků, nebo si zvolit jednorázovou finanční částku na stravu.
  • Nabízíme MultiSport kartu za zvýhodněnou cenu, Cafeteria program a pořádáme také Dny zdraví.
  • Měsíční příspěvek na penzijní připojištění.
  • Home office – potřebujete dokončit projekty v klidu nebo čekáte na opraváře? Po dohodě s manažerem si můžete nastavit režim, který vám vyhovuje.
  • Flexibilní pracovní doba – podle pozice a povinností si můžete upravit začátek a konec pracovní doby.
  • Nabízíme kurzy angličtiny.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

BENEFITY

Služební automobil | Sick Days | Dovolená navíc | Cafeteria systém | Příspěvek na penzijní připojištění | Příspěvek na stravování | Vzdělávací kurzy a školení