Hledáme komunikativní lidi s angličtinou pro Zákaznický servis v Řecku

Poslední aktualizace: 12. 09. 2024 | zahraničí, Řecko | | Plný úvazek

OBOR

Zákaznický servis

BENEFITY

Částečný Home Office

Dovolená navíc

13. plat

Cafeteria systém

Relokační bonus

Vzdělávací kurzy a školení

MZDA

1300 – 1600 € / měsíc

VHODNÉ PRO

Absolventi

KONZULTANT

Ludmila Cirlig

[email protected]

+420727901423

Hledáme komunikativní lidi s angličtinou pro Zákaznický servis v Řecku

Toužíte po práci v zahraničí a hledáte nové příležitosti? Pokud ano, máme pro Vás úžasnou nabídku v Řecku.

Hledáme kandidáty na pozici Technické Podpory pro významného klienta v oblasti digitálních služeb.

CO BUDETE DĚLAT

  • Komunikovat se zákazníky přes telefon, chat a e-maily
  • Sledovat a uzavírat případy včas a efektivně
  • Udržovat vysokou spokojenost zákazníků, reprezentovat významnou značku
  • Řešit problémy s mobilními zařízeními
  • Pomáhat zákazníkům s účty a hesly
  • Řešit základní technické problémy související s operačním systémem

CO OD VÁS OČEKÁVÁME

  • Rodilý mluvčí nebo pokročilý v českém/slovenském jazyce
  • Velmi dobrá mluvená a psaná angličtina (C1)
  • Ochota přestěhovat se do Řecka
  • Samostatnost a sebejistota při řešení problémů
  • Zájem o technické oblasti
  • Schopnost rychle se učit a adaptovat se na nové prostředí
  • Organizační schopnosti

NABÍZÍME

  • Hrubá měsíční mzda: 1300 EUR
  • Měsíční bonus: až do výše 300 EUR (po zkušební době)
  • Extra roční bonusy: 13. a 14. mzda
  • Relokační balíček: 2 týdny placeného ubytování, letenka do Řecka, taxi z letiště, asistence s dokumentací
  • Zdravotní a sociální pojištění
  • Placená dovolená
  • Prvotřídní školení a rozvoj
  • Práce z domova (jenom po celém Řecku)

OZVĚTE SE NÁM

Přiložte svůj životopis v angličtině a přihlaste se na tuto pozici ještě dnes.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

MZDA

BENEFITY

Částečný Home Office | Dovolená navíc | 13. plat | Cafeteria systém | Relokační bonus | Vzdělávací kurzy a školení