Obchodně technický poradce

Poslední aktualizace: 05. 09. 2024 | Jihočeský | České Budějovice | Plný úvazek

OBOR

Obchod

BENEFITY

Sick Days

Dovolená navíc

Cafeteria systém

VHODNÉ PRO

Absolventi

KONZULTANT
Aneta Jirmanová

[email protected]

+420 734 685 399

Hledáme obchodně technického zástupce pro dynamicky rostoucí společnost působící v oblasti elektrické automatizace. Jste technicky zdatný a máte obchodního ducha? Pak hledáme právě vás!

POPIS POZICE

  • návrh elektrických pohonů
  • technické poradenství u zákazníka
  • aktivní vyhledávání a oslovování nových zákazníků
  • péče o stávající klientelu a udržování dobrých vztahů

  • SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnického směru nebo odpovídající praxi
  • zkušenosti s obchodní činností, ideálně v technickém oboru
  • výborné komunikační a prezentační dovednosti
  • schopnost analyzovat potřeby zákazníků a navrhovat vhodná řešení
  • znalost angličtiny úroveň B1 – B2
  • řidičský průkaz skupiny B

NABÍZÍME

  • zajímavou práci v perspektivním oboru
  • motivující finanční ohodnocení (fix + bonusy)
  • služební vůz k soukromému užití, notebook a mobilní telefon
  • příjemný kolektiv a podporu při zaučení
  • příspěvek na stravování
  • 25 dní dovolené
  • sick days

OZVĚTE SE NÁM

V případě zájmu mi přes odpovědní formulář zanechte životopis, v nejbližších dnech Vás budu kontaktovat.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

BENEFITY

Sick Days | Dovolená navíc | Cafeteria systém