Údržbář | Práce na jednu směnu!

Poslední aktualizace: 05. 09. 2024 | Vysočina | Velká Bíteš | Plný úvazek

OBOR

Výroba a vývoj

BENEFITY

Stravenky

Odměny ke mzdě

Dovolená navíc

Příspěvek na Multisport kartu

Vzdělávací kurzy a školení

VHODNÉ PRO

Absolventi

KONZULTANT

Michaela Nagyová

[email protected]

+420771287508

Údržbář | Práce na jednu směnu!

Hledáme manuálně zručného údržbáře na ranní směny s platnou elektro vyhláškou 50§6 do nadnárodní společnosti v oblasti farmacie a zdravotnictví. Pokud chcete pracovat v prostředí, které se zaměřuje na kvalitu a inovace pro ochranu zdraví, máme pro vás skvělou příležitost!

NÁPLŇ PRÁCE

  • Údržba a kontrola technických zařízení i budovy.
  • Plánování a realizace pravidelných revizí výrobních zařízení a spolupráce s externími servisy.
  • Opravy poruch a údržba výrobních a technických zařízení.
  • Evidence a objednávání náhradních dílů, komunikace s dodavateli.
  • Dodržování bezpečnostních předpisů a environmentálních standardů.

CO OD VÁS OČEKÁVÁME

  • Elektro vyhlášku 50§6.
  • Praxi v podobné pozici.
  • Angličtinu na úrovni B2.

NABÍZÍME

  • Náborový příspěvek.
  • Bonusový systém odměn.
  • Týden dovolené navíc.
  • 2 dny sick-day.
  • Stravenková karta.
  • Občerstvení na pracovišti.
  • Příspěvek na sport, kulturu a volný čas.
  • Cafeteria systém a jazykové kurzy.
  • A mnohé další!

OZVĚTE SE NÁM

Máte zájem? Pošlete nám svůj životopis na [email protected] nebo se přihlaste pomocí tlačítka níže. Těším se na vaši odpověď!

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

BENEFITY

Stravenky | Odměny ke mzdě | Dovolená navíc | Příspěvek na Multisport kartu | Vzdělávací kurzy a školení