Operátor výroby/Skladník | Velká Bíteš

Poslední aktualizace: 09. 09. 2024 | Vysočina | Velká Bíteš | Plný úvazek

OBOR

Doprava a logistika

BENEFITY

Stravenky

Odměny ke mzdě

Sick Days

Dovolená navíc

Vzdělávací kurzy a školení

VHODNÉ PRO

Absolventi

KONZULTANT

Danylo Safiulin

[email protected]

+420 773 769 225

Operátor výroby/Skladník | Velká Bíteš

Hledáme šikovné a zodpovědné operátory výroby/skladníky do podniku v průmyslové zóně v těsné blízkosti sjezdu z dálnice D1 u Velké Bíteše. Nabízíme atraktivní mzdu s garantovaným navýšením na základě Vašich zkušeností a prémie.

POPIS POZICE

  • Práce s manipulační technikou při nakládání a vykládání kamionů
  • Obsluha sterilizačních zařízení ve výrobě
  • Manipulace se skladovaným zbožím
  • Práce na jednu směnu dle působení

CO OD VÁS OČEKÁVÁME

  • Zkušenost s VZV je výhodou
  • Zkušenost s prací ve skladu je výhodou
  • Samostatnost a chuť do práce
  • Přivitame i šikovné juniory

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT

  • Garantovaná mzda s osobním hodnocením
  • Pravidelné zvyšování mzdy a prémie po období adaptace
  • Stravenky zajištěny
  • Nabídka občerstvení na pracovišti
  • Týden dovolené navíc
  • A další

OZVĚTE SE NÁM

Jestli vás pozice zaujala, pošlete životopis na [email protected], nebo klikněte na “odpovědět“ a já se vám ozvu. Těším se na vás!

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

BENEFITY

Stravenky | Odměny ke mzdě | Sick Days | Dovolená navíc | Vzdělávací kurzy a školení