Mistr údržby

Poslední aktualizace: 10. 09. 2024 | Ústecký | Velemyšleves | Plný úvazek

OBOR

Retail

BENEFITY

Dovolená navíc

13. plat

Cafeteria systém

Příspěvek na stravování

KONZULTANT
Miroslav Koželuh

[email protected]

Do výrobní firmy na Žatecku hledáme vhodného kandidáta na pozici Mistr údržby.

POPIS POZICE

  • Koordinace týmu údržbářů na směně
  • Zajištění opravy strojů a zařízení, diagnostiky a odstranění poruch
  • Zajištění přidělené preventivní a prediktivní údržby strojů a zařízení
  • Plnění požadavků nadřízených pracovníků
  • Evidence provedených úkonů do formulářů a informačních systémů
  • Spolupráce (účast) při školeních
  • Služební cesty

PROFIL KANDIDÁTA

  • Vzdělání technického směru (elektro vzdělání výhodou)
  • Praxi na dané pozici (zkušenost s vedením menšího týmu)
  • Schopnost vést a motivovat podřízené
  • Orientace v datech a výkresové dokumentaci
  • Minimálně základní znalost anglického jazyka výhodou
  • Ochota pracovat v nepřetržitém režimu
  • Flexibilitu, samostatnost, spolehlivost

NABÍZÍME

  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Cafeteria systém
  • Přátelský kolektiv

OZVĚTE SE NÁM

V případě zájmu o pozici zašlete svůj aktuální životopis na [email protected]

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

BENEFITY

Dovolená navíc | 13. plat | Cafeteria systém | Příspěvek na stravování