⚡️ PROJEKTOVÝ MANAŽER TZB⚡️

Poslední aktualizace: 12. 09. 2024 | Hlavní město Praha | Praha | Plný úvazek

OBOR

Stavebnictví

BENEFITY

Sick Days

Dovolená navíc

Příspěvek na penzijní připojištění

Stravenkový paušál

Vzdělávací kurzy a školení

KONZULTANT
Irena Lastres

[email protected]

+420725948149

Hledáme schopné kandidáty/ky do týmu TZB – vytápění, chlazení, VZT, ZTI, SHZ, MaR

POPIS POZICE

  • Řešení případných problémů a zajištění hladké spolupráce s dodavateli
  • Spolupráce s projektovým týmem a ostatními odděleními
  • Koordinace dodávek TZB v rámci stavebních projektů
  • Kontrola a  zajištění pravidelných inspekcí na stavbě
  • Příprava podkladů pro změnová řízení
  • Zajištění kvality a termínů realizace

  • Vysokoškolské nebo středoškolské vzdělání se zaměřením na stavebnictví
  • Specializace na technická zařízení budov (TZB)
  • Pracovní zkušenosti na obdobné pozici ve stavebnictví – výhodou
  • Velmi dobrá uživatelská znalost MS OFFICE
  • Schopnost samostatného řešení problémů, organizační a komunikativní schopnosti

NABÍZÍME

  • 20 dnů dovolené + 5 dnů osobního volna
  • 3 dny placeného zdravotního volna (sick days)
  • Pružnou pracovní dobu, možnost práce z domova
  • Stravenkový paušál v hodnotě 103 Kč/den
  • MultiSport karta za 410 Kč
  • Příspěvek na penzijní připojištění 6000 kč/rok po 1 odpracovaném roce
  • Perfektní pracovní vybavení – notebook, služební telefon iPhone, firemní aplikace
  • Služební vůz Octavia i k soukromému použití
  • Vzdělávání, osobní rozvoj (úhrada poplatků za autorizaci ČKAIT, apod.)
  • Zajímavou a pestrou práci v kolektivu TZB specialistů s podporou interní BIM projekce
  • Místo výkonu práce: Praha a okolí nebo Brno

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

BENEFITY

Sick Days | Dovolená navíc | Příspěvek na penzijní připojištění | Stravenkový paušál | Vzdělávací kurzy a školení