Servisní technik l Bonus 10 000 Kč

Poslední aktualizace: 13. 09. 2024 | Moravskoslezský | Ostrava | Plný úvazek

OBOR

Elektro a automatizace

Výroba a vývoj

BENEFITY

Odměny ke mzdě

Příspěvek na dopravu

Příspěvek na stravování

VHODNÉ PRO

Absolventi

KONZULTANT

Barbara Rduch

[email protected]

+420 702 197 467

Servisní technik l Bonus 10 000 Kč

Hledáme servisního technika, který se připojí k našemu týmu a pomůže nám poskytovat vysokou úroveň servisu zákazníkům. Jestliže jste čerstvý absolvent a máte zájem rozvíjet svou kariéru v oblasti elektroniky, můžeme vám nabídnout skvělou příležitost.

NÁPLŇ PRÁCE

  • Diagnostika a oprava elektronických zařízení.
  • Komunikace se zákazníky ohledně jejich problémů a poskytování vysvětlení o opravě a dalších možnostech.
  • Vykonávání servisních činností v souladu s firmovými postupy.
  • Zajištění kvalitního a rychlého servisu a dodržování stanovených termínů.

CO OD VÁS OČEKÁVÁME

  • Základní znalost elektronických zařízení a schopnost se rychle a efektivně učit nové věci.
  • Schopnost diagnostikovat a řešit problémy s elektronikou.
  • Schopnost pracovat samostatně i v týmu.

NABÍZÍME

  • Přátelské pracovní prostředí
  • Možnost profesního rozvoje a dalšího vzdělávání
  • Volné víkendy, bez nočních směn
  • Náborový bonus ve výší 10 000 Kč
  • Příspěvek na dopravu

OZVĚTE SE NÁM

Pokud máte zájem stát se součástí našeho týmu v servisu s elektronikou a jste připraveni přinést své dovednosti a vášeň pro elektroniku, zašlete nám svůj životopis.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

BENEFITY

Odměny ke mzdě | Příspěvek na dopravu | Příspěvek na stravování