OPERÁTOR VÝROBY RANNÍ A ODPOLEDNÍ SMĚNA – TRMICE

Poslední aktualizace: 18. 09. 2024 | Ústecký | Ústí nad Labem | Plný úvazek

OBOR

Manuální práce

KONZULTANT

Eva Radoňová

[email protected]

+420 731 134 936

Hledáme spolehlivé a zkušené operátory výroby do Ústí nad Labem.

NÁPLŇ PRÁCE

– provoz výrobního zařízení při výrobě práškových barev

– příprava, čištění a údržba výrobního zařízení a pracovního prostředí.

– spolupráce s laboratoří kontroly kvality.

– zaznamenávání aktuálních parametrů a výsledků výrobního procesu ve výrobním listě.

– udržování pořádku na pracovišti a dodržování standartů 5S

POŽADAVKY

– zkušenosti ve výrobě výhodou

– dokončené SŠ vzdělání s výučním listem

– spolehlivost a pozitivní přístup k práci

NABÍZÍME

– měsíční mzda až 33 000,- Kč

– fixní plat 27 000,- Kč/měsíčně + 3000 Kč příplatek za stížené pracovní prostředí + 3000,- prémie (pohyblivá složka mzdy)

– příplatky za směnnost a příplatky

– stabilní zázemí

– příjemný kolektiv

OZVĚTE SE NÁM

V případě zájmu posílejte životopis na [email protected]

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.