Automotive Manažer Údržby

Poslední aktualizace: 18. 09. 2024 | Středočeský, Plzeňský | | Plný úvazek

OBOR

Auto – moto

Výroba a vývoj

BENEFITY

Odměny ke mzdě

Služební automobil

Dovolená navíc

MZDA

90000 – 110000 Kč / měsíc

KONZULTANT

Tomáš Geist

[email protected]

+420733169866

Pro našeho klienta, zahraniční Tier 1 automotive výrobní společnost  hledáme vhodného kandidáta na pozici Manažera Údržby.

POPIS POZICE

  • Strategické plánování údržby celého závodu
  • Operativní řízení údržby celého závodu
  • Vedení a motivace týmu údržby
  • Plánování, řízení a kontrola údržby strojů za účelem dosažení plynulého provozu
  • Zajištění technických požadavků výroby a navazujících procesů

PROFIL KANDIDÁTA

  • SŠ/VŠ technické vzdělání
  • Min. 5 let zkušeností ve výrobní společnosti v oddělení údržby na vedoucí pozici
  • Praxe v automotive výrobní společnosti nutná
  • Zkušenost se standardy údržby v automotive nutná
  • Znalost českého a anglického jazyka nutností
  • Velmi dobré organizační schopnosti, týmový duch, vyspělost

NABÍZÍME

  • Služební auto
  • Roční bonus ve výši 10% ročního platu dle splněných kritérií
  • 25 dní dovolené

OZVĚTE SE NÁM

Pokud máte zájem o tuto příležitost a odpovídáte uvedeným požadavkům, neváhejte nás kontaktovat pro více informací.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

MZDA

BENEFITY

Odměny ke mzdě | Služební automobil | Dovolená navíc

Tomáš Geist