Jednorázový úklid drogerie – 25.9.2024

Poslední aktualizace: 19. 09. 2024 | Pardubický | Česká Třebová | Brigáda

OBOR

Manuální práce

MZDA

120 Kč / hodina

VHODNÉ PRO

Absolventi

Důchodci

Na rodičovské

KONZULTANT
Michaela Vrbová

[email protected]

+420 725 807 360

Hledáme brigádníky na jednorázovou brigádu do drogerie v České Třebové.

CO BUDETE DĚLAT

Jedná se o generální úklid vnitřních prostor drogedie – věnovat se budete např. mytí a čistění podlah, regálů, obkladů.

Všechny úklidové prostředky dostanete, s sebou jen sváču a dobrou náladu.

Brigáda probíhá 25.9.2024 od 8:00 – do cca 15:00 hod

CO OD VÁS OČEKÁVÁME

Brigáda je vhodná pro každého nad 18 let.

Spolehlivost – na domluvenou brigádu dorazíte.

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT

120Kč/hod

Více volných míst!

Možnost spolupráce na dalších úklidech.

Super kolektiv.

OZVĚTE SE NÁM

V případě zájmu neváhejte odpovědět pomocí tlačítka níže.

Těším se na vás.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.