Operations Supervisor_Ústí nad Labem

Poslední aktualizace: 20. 09. 2024 | Ústecký | Ústí nad Labem | Plný úvazek

OBOR

Doprava a logistika

BENEFITY

Služební automobil

KONZULTANT

Pavla Schedelbauerová

[email protected]

+420 731 643 736

Operations Supervisor_Ústí nad Labem

Pro logistickou společnost sídlící v Ústí nad Labem hledáme šikovného, samostatného kandidáíta na pozici Operations Supervisora.

Nástup dle dohody.

POPIS POZICE

– plánování denních požadavků na zdroje v souladu s příslušnými procesy

– zajíšťovaní plnění výkonnostních a kvalitativních cílů

– vedení lidi v souladu se zásadami společnosti, měření KPI’s, kvalitu, docházku, výkon, disciplínu a bezpečnost

– podpora a udržování kultury zaměřenou na bezpečnost.

– analýza a zpracování dat, která podporují rozhodování na základě faktů, a připravovat prezentace pro kolegy a vyšší vedení

– výtváření pracovního prostředí, které podporuje neustálé změny, a identifikovat příležitosti ke zlepšení

– školení zaměstnanců a rozvíjet tým

– aktivní propagace firemní iniciativy neustálého zlepšování, jako jsou 6S, Lean, Kaizen, identifikace plýtvání, RCCA a standardní práce

PROFIL KANDIDÁTA

– VŠ vzdělání v oboru logistika nebo příbuzném oboru

– praxe na obdobné pozici min 2 roky

– plynulá znalost českého a anglického jazyka

– zkušenosti s metodami Kaizen, 6S, 6 Sigma

– ŘP B

– samostatnost, spolehlivost, vůdčí osobnost

NABÍZÍME

– zajímavé mzdové ohodnocení až 50.000 Kč/měsíc

– další zajímavé benefity

– zjímavou a náročnou pozici s velkými možnostmi profesního rozvoje v multikulturním prostředí

– dlouhodobou spolupráci

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

BENEFITY