Poslední aktualizace: 25. 09. 2024 | Moravskoslezský | Kopřivnice | Plný úvazek

OBOR

Nákup a sourcing

BENEFITY

Odměny ke mzdě

Dovolená navíc

13. plat

Příspěvek na penzijní připojištění

Příspěvek na stravování

Příspěvek na životní pojištění

KONZULTANT
Viola Demhasajová

[email protected]

+420703865275

Nákupčí

Hledáme nákupčího s vášní pro vyjednávání, který se stane hnacím motorem úspěchu našeho klienta. Pokud máte rádi dynamické prostředí, rádi hledáte ty nejlepší nabídky a baví vás analyzovat trh, jste ten pravý člověk, kterého hledáme! Vaším úkolem bude nejen vybírat nejlepší produkty a dodavatele, ale také vytvářet dlouhodobé vztahy a strategická partnerství, která podpoří růst a inovace firmy.

POPIS POZICE

  • Strategický nákup nevýrobního materiálu, zboží a služeb
  • Výběr, schvalování a rozvoj nových dodavatelů
  • Vyjednávání s dodavateli, benchmarking a organizace výběrových řízení
  • Účast na auditech a hodnocení dodavatelů
  • Tvorba reportů
  • Podpora projektových aktivit
  • Úzká spolupráce s ostatními odděleními firmy

PROFIL KANDIDÁTA

  • Středoškolské vzdělání
  • Zkušenosti z oblasti nákupu jsou velkou výhodou
  • Angličtina na úrovni, která umožňuje plynulou komunikaci
  • Výborná orientace v MS Office
  • Znalost SAP? Bonus navíc!

NABÍZÍME

  • Práce v dynamické a úspěšné mezinárodní společnosti
  • Atraktivní finanční ohodnocení odpovídající vašim schopnostem
  • Flexibilní pracovní doba, která se přizpůsobí vašemu životnímu stylu
  • Skvělé příležitosti pro kariérní růst a osobní rozvoj
  • Bohatý balíček zaměstnaneckých výhod: stravenky, 13. plat v závislosti na výsledcích firmy, až 5 týdnů dovolené a příspěvky na životní či penzijní připojištění

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

BENEFITY

Odměny ke mzdě | Dovolená navíc | 13. plat | Příspěvek na penzijní připojištění | Příspěvek na stravování | Příspěvek na životní pojištění