Hledáme Skladníka/Řidiče VZV s vášní pro logistiku!

Poslední aktualizace: 02. 10. 2024 | Moravskoslezský | Kopřivnice | Plný úvazek

OBOR

Doprava a logistika

BENEFITY

Odměny ke mzdě

Dovolená navíc

13. plat

Příspěvek na stravování

MZDA

27000 – 32000 Kč / měsíc

VHODNÉ PRO

Absolventi

KONZULTANT
Jan Martinek

[email protected]

+420 607 059 608

Hledáme Skladníka/Řidiče VZV s vášní pro logistiku!

Do našeho týmu hledáme spolehlivého a zodpovědného kandidáta na pozici Skladník/Řidič VZV.

Nástup přímo do kmene společnosti.

POPIS POZICE

  • Dynamická práce: Budete se starat o nakládku a vykládku zboží, manipulaci se zbožím ve skladu a obsluhu vysokozdvižného vozíku (VZV). Každý den bude jiný a plný výzev!
  • Logistický mistr: Vaše práce bude klíčová pro hladký chod našeho skladu. Budete mít na starosti organizaci a uspořádání zboží, aby vše bylo na svém místě.
  • Bezpečnostní expert: Dodržování bezpečnostních předpisů je pro nás prioritou. Vaše pečlivost a zodpovědnost zajistí bezpečné pracovní prostředí.

CO OD VÁS OČEKÁVÁME

  • Řidičák na VZV: Platný průkaz na vysokozdvižný vozík, případně jsme schopní vám jej obnovit.
  • Zkušenosti: Praxe v obsluze VZV a práci ve skladu je výhodou, ale pokud jste talentovaný nováček, rádi vás zaučíme!
  • Spolehlivost a pečlivost: Hledáme někoho, kdo se nebojí výzev a umí se postavit k práci čelem. Na vaši práci se můžeme spolehnout.
  • Flexibilita: Ochota pracovat ve směnném provozu je důležitá. Noční směny jsou jen pro opravdové hrdiny!

NABÍZÍME

  • Stabilní zaměstnání: Práce na hlavní pracovní poměr v dynamickém a stabilním prostředí s nástupem do kmene
  • Atraktivní mzda: Odpovídající finanční ohodnocení – vaše práce bude náležitě oceněna.
  • Benefity: Stravenkový paušál, dovolená navíc, odměny ke mzdě, 13. a 14. plat a další.
  • Přátelský kolektiv: Pracujte v týmu, kde si lidé pomáhají a podporují se. Dobrá atmosféra na pracovišti je pro nás důležitá.

OZVĚTE SE NÁM

Pokud vás naše nabídka zaujala, dejte nám o sobě vědět prostřednictvím odpovědního tlačítka a přiložte svůj aktuální životopis!

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

MZDA

BENEFITY

Odměny ke mzdě | Dovolená navíc | 13. plat | Příspěvek na stravování