Brigáda v logistickém DEPU

Poslední aktualizace: 04. 10. 2024 | Královéhradecký | Hradec Králové | Brigáda

OBOR

Manuální práce

MZDA

190 Kč / hodina

KONZULTANT
Michaela Jírová

[email protected]

+420 602 396 618

Brigáda v logistickém DEPU

Pro našeho významného, logistického klienta do Hradce Králové hledáme brigádníky- skladové (ruční) manipulanty.
Vykrývání směn, docházka cca 2x-3x týdně

POPIS POZICE

  • ruční vykládka a nakládka zásilek v logistickém terminálu
  • zastavení přepravy poškozených zásilek
  • šetrná manipulace se zásilkami dle zásad BOZP

Pravidelné pouze noční směny od 19:00-03:30.

PROFIL KANDIDÁTA

  • věk min. 18 let
  • znalost českého nebo slovenského jazyka
  • zkušenosti na pobodné pozici vítány
  • ochota práce na noční směny 19:00-03:30
  • dobrý fyzický stav
  • spolehlivost a aktivní přístup k práci
  • trestní bezúhonnost

Práce je svým charakterem vhodnější pro muže.

NABÍZÍME

  • brigáda s možností nástupu IHNED
  • pouze noční směny
  • příplatky za noční
  • možnost svozu z terminálu HK zdarma
  • bezpečnostní pracovní pomůcky

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.