Poslední aktualizace: 10. 10. 2024 | Jihočeský | Veselí nad Lužnicí | Plný úvazek

OBOR

Výroba a vývoj

Zemědělství

VHODNÉ PRO

Absolventi

KONZULTANT

Marie Valentová

[email protected]

+420 727 924 395

Agronom

Hledáme vhodného kandidáta, který má zájem pracovat v moderně vybaveném zemědělském podniku.

POPIS POZICE

  • Efektivní plánování a realizace stanovených výrobních úkolů
  • Samostatné vedení svěřený úsek rostlinné výroby
  • Schopnost řešení operativních úkolů

PROFIL KANDIDÁTA

  • VŠ zemědělského oboru – vhodné i pro absolventy
  • Ochota učit se procesy v zemědělské výrobě
  • Výhodou praxe v zemědělském oboru a zkušenosti s vedoucí pozicí
  • Týmový duch, pracovitost, spolehlivost
  • ŘP sk. B
  • Časová flexibilita

NABÍZÍME

  • Zázemí moderní rostlinné výroby
  • Mzdové ohodnocení s navýšením po zkušební době
  • Služební automobil
  • Mobilní telefon, notebook
  • Příspěvek na stravování
  • Pravidelné vzdělávání

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.