Skladník/řidič VZV

Poslední aktualizace: 27. 10. 2024 | Středočeský | Kolín | Plný úvazek

OBOR

Doprava a logistika

BENEFITY

Odměny ke mzdě

Dovolená navíc

Příspěvek na dopravu

Příspěvek na Multisport kartu

Stravenkový paušál

KONZULTANT
Michaela Jírová

[email protected]

+420 602 396 618

Pro logistickou firmu v Ovčárech u Kolína hledáme do týmu kolegy na pozici řidičů VZV přímo do kmenového stavu.

POPIS POZICE

  • aktivní řízení VZV
  • vykládka prázdných palet a zavážení (místo pro zaskladnění se zobrazuje na tabletu)
  • nakládka prázdných palet
  • vykládka plných palet z návěsů a závoz na pozice
  • kontroly dokumentů k vykládce, převzetí

PROFIL KANDIDÁTA

  • zkušenosti na obdobné pozici
  • praxe s řízením vysokozdvižného vozíku
  • spolehlivost, zodpovědnost
  • ochota práce na 3 směny – ranní/odpolední/noční

NABÍZÍME

  • smlouva na hlavní pracovní poměr přímo do kmenového stavu
  • stabilní zázemí mezinárodní společnosti
  • bonusy v rámci měsíčního hodnocení a jiné

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

BENEFITY

Odměny ke mzdě | Dovolená navíc | Příspěvek na dopravu | Příspěvek na Multisport kartu | Stravenkový paušál